Як легко взяти кредит під заставу будинку 

У кожної людини бувають періоди, коли терміново потрібні кошти. Бувають моменти, коли не знаєш, де взяти фінанси на всі потреби. Фінансові компанії йдуть на зустріч клієнтам та пропонують надання позик під заставу майна.  Популярним варіантом є кредит під заставу будинку. До переваг такого кредитування можна віднести: 

  1. Не потребує довідки про доходи. Достатньо тільки ідентифікаційного номера, паспорту та документу, що підтверджують володіння майном.  
  2. Кредит видається боржникам. Кількість наявних та прострочених займів неважливо. Компанії працюють з чорними списками.  
  3. Швидкість. Рішення приймається після оцінки майна і не потребує багато часу. 

Кредит під заставу будинку доволі популярний вид займу для тих, кому потрібна велика сума грошей на доволі довгий період часу. Вибираючи місце кредитування, важливо робити акцент на рівень відсоткової ставки, наявність додаткових штрафів та відгуки про фінансову компанію.  Інвестстандарт пропонує найвигідніші умови займа, юридичне оформлення всіх документів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Кроки до отримання кредита 

  1. Залишити заявку. Заявку можно залишити на сайті чи зателефонувати за номерами, які вказані на сайті компаній. Наші спеціалісти звʼяжуться в найкоротші сроки і нададуть повну консультацію.
  2.  
  3. Оцінка майна. Після зустрічі експерт компанії проведе оцінку майна, а юрист складе договір за всіма умовами, які попередньо обговорюються. 
  4.  
  5. Видача коштів. Після підписання договору фінансова компанія передає гроші позичальнику. 
  6.  

Інвестстандарт надає вигідні умови займу в найкоротші сроки. Спеціалісти компанії мають індивідуальний підхід до кожного та працюють юридично чисто. Чесна оцінка майна дозволяє видавати до 80 % суми від ринкової вартості майна.